PFERD TOOLS SCM Solid Carbide Frézy SCM-UB2-M050R-S100HA6 AL40
14 dní
/
Kód produktu: 23000110
Autorizovaný predajca
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Technické detaily
  • Typ hrdla: HA (DIN6535)
  • Verzia: Fréza s plným polomerom
  • Novinka v sortimente: 2023
  • Typ rohu: Dizajn s polomerom rohu
  • Uhol špirály: 30°
  • Povlak: TiAlN
  • Rezný materiál: AL40
  • Interné chladenie: nie
  • Směr posuvu: x,y,z
  • Norma: Firemný štandard
  • Rezný priemer DC: 5 mm
  • Priemer hrdla DCON: 6 mm
  • Maximálna hĺbka rezu APMX: 9 mm
  • Funkčná dĺžka LF: 100 mm
  • Využiteľná dĺžka LU: 11.5 mm
  • Dĺžka hlavy LH: 13.5 mm
  • Priemer krku DN: 5 mm
  • Polomer rohu RE: 2.5 mm
  • Počet rezacích hrán ZEFP: 2 kusy
Výhody produktu
  • Výhody:
    • Univerzálne použitie na najdôležitejšie materiály.
    • Vysoká produktivita vďaka optimálnej rýchlosti odstraňovania materiálu.
    • Najmodernejšie povlaky.
Odporúčania na použitie
  • Odporúčania na použitie:
    • Dodržiavajte odporúčané rezné údaje.
    • Zabezpečte stabilné upnutie obrobku a nástroja pre dosiahnutie najlepších výkonov.
Materiály
  • Materiály, ktoré je možné spracovať:
    • Hliník
    • Železo s teplou úpravou
    • Čierne žíhané liatinové (GTS, GJMB)
    • Brass
    • Bronz
    • Oceľ s povrchovou tvrdosťou
    • Liata oceľ
    • Liata oceľ
    • Odlievacia škála
    • Čipboard
    • Zliatiny na báze kobaltu
    • Medené
    • Duktilná liatina
    • Ferrit (magnetický materiál)
    • Šedá/nodulárna liatina (GG/GJL, GGG/GJS)
    • Tvrdé hliníkové zliatiny
    • Tvrdý neželezný kov
    • Tvrdé, tepelne spracované ocele nad 1.200 N/mm² (< 38 HRC)
    • Odlievacia škála
    • Iné neželezné kovy
    • Plasty
    • Oceľové ložiská a guľôčkové ložiská
    • Škála
    • Mäkké hliníkové zliatiny
    • Mäkký neželezný kov
    • Nerezová oceľ (INOX)
    • Oceľ
    • Oceľ, liata oceľ
    • Oceľové materiály s tvrdosťou > 54 HRC
    • Oceľ do 1,200 N/mm² (< 38 HRC)
    • Oceľ nad 700 N/mm² (> 220 HB)
    • Termoplasty
    • Nástrojové ocele
    • Odolné hliníkové zliatiny
    • Biela žíhaná liatina (GTW, GJMW)
    • Drevo
    • Zinok
Aplikácie
  • Aplikácie: Frézovanie
Typy pohonov
  • Typy pohonov: Stacionárne stroje
Logistické detaily
  • Číslo colného tarifu: 82077010
  • Krajina pôvodu: DE
  • Objem (obalová jednotka): 21.56 CCM
  • Hrubá hmotnosť (kus): 0.044 kg
  • Dĺžka (obalová jednotka): 14 mm
  • Šírka (obalová jednotka): 14 mm
  • Výška (obalová jednotka): 110 mm
Klasifikácie
  • ECLASS 5.1.4: 21010504
  • ECLASS 7.1: 21180606
  • ETIM 8.0: EC011860
  • ETIM 9.0: EC011860
  • ETIM 10.0: EC011860
  • UNSPSC 25.0901: 27110000
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
FORMAT Fréza 10mm Z4 HSS Co8 N DIN844K Format
Cena je informatívna, pre individuálnu cenu a nákup sa zaregistrujte / prihláste
V košíku
FORMAT Fréza 10mm Z3 VHM TiAlN extra dlhá DIN6535-HA Format
FORMAT Fréza 10mm Z1 VHM DIN6535-HA AL Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 TiAlN HSS Co8 N DIN844K Format
FORMAT Fréza 10mm Z2 VHM TiAlN extra dlhá DIN6527-HA Format
FORMAT Fréza 10mm Z3 HSS Co8 W DIN844K Format
FORMAT Fréza 10mm Z2 VHM TiAlN krátka DIN6527-HA Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 HSS Co8 NF DIN844K Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 TiAlN HSS-E PM N DIN844L Format
FORMAT Fréza 10mm Z2 VHM TiAlN dlhá DIN6527-HA Format
FORMAT Fréza 10mm Z6 VHM dlhá DIN6527-HB N Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 VHM mini DIN6527-HB Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 HSS Co8 NF DIN844L Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 VHM krátka DIN6527-HB Format
FORMAT Fréza 10mm Z3 HSS Co8 W DIN844L Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 VHM dlhá DIN6527-HB N Format
FORMAT Fréza 10mm Z3 VHM TiAlN dlhá DIN6535-HB Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 HSS Co8 N DIN844L Format
FORMAT Fréza 10mm Z4 TiAlN HSS-E PM N DIN844K Format
FORMAT Fréza 10mm Z3 VHM 45G N DIN627L HB Format