PFERD TOOLS Kolesové kefy potrubie RBG 17806/M14 RÚRA ST 0,50 56Z
14 dní
Kód produktu: 43303802
Autorizovaný predajca
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Technické detaily
  • Počet, uzly: 56 kusov
  • Max. ot./min: 9000 ot./min
  • Ot./min, optimálne, od: 4500 ot./min
  • Ot./min, optimálne, do: 8500 ot./min
  • EAN ks.: 4007220360811
  • Šírka, metrická: 6 mm
  • Montážny systém: Závit
  • Montáž X-LOCK: bez
  • Priemer. otvor: 0 mm
  • Usporiadanie materiálu vlákien: uzlový potrubný
  • Priemer. materiál vlákien: 0.5 mm
  • Priemer. vonkajší, metrický: 178 mm
  • Priemer. závit: M14x2
  • Materiál vlákien: Oceľový drôt (ST)
  • Dĺžka, vlákno: 28 mm
Výhody produktu
  • Výhody:
    • Dlhá životnosť náradia vďaka použitiu špeciálneho drôtu PFERD TOOLS.
    • Aggresívny brúsiaci efekt vďaka veľmi pevným uzlom drôtu.
Odporúčania na použitie
  • Odporúčania na použitie:
    • Prosím, dodržiavajte odporúčané otáčky.
    • Pre optimálne výsledky používajte na výkonných uhlových brúskach.
Materiály
  • Materiály, ktoré je možné spracovať:
    • Liatin
    • Oceľová liatina
    • Oceľ, liatinová oceľ
    • Oceľové materiály s tvrdosťou > 54 HRC
    • Oceľ až do 1,200 N/mm² (< 38 HRC)
Aplikácie
  • Aplikácie:
    • Čistenie
    • Odhrotovanie
    • Odhrdzovanie
    • Odstraňovanie vodného kameňa
    • Odstraňovanie oxidačných vrstiev
    • Odstraňovanie farby
    • Spracovanie koreňových švov
    • Práca na zvarových švoch
    • Práca na rohových zvaroch
Typy pohonov
  • Typy pohonov: Uhlová brúska
Logistické detaily
  • Číslo colného tarifu: 96035000
  • Krajina pôvodu: USA
  • Objem (obalová jednotka): 8300 CCM
  • Hrubá hmotnosť (kus): 0.729 kg
  • Dĺžka (obalová jednotka): 190 mm
  • Šírka (obalová jednotka): 190 mm
  • Výška (obalová jednotka): 230 mm
Klasifikácie
  • ECLASS 5.1.4: 21011308
  • ECLASS 7.1: 21043606
  • ETIM 8.0: EC002234
  • ETIM 9.0: EC002234
  • ETIM 10.0: EC002234
  • UNSPSC 25.0901: 27111907
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
FORMAT Kotúč kartáčový 178mm oceľ splietaný Format
Cena je informatívna, pre individuálnu cenu a nákup sa zaregistrujte / prihláste
V košíku
FORMAT Kotúč kartáčový 125x0,5mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x30mm nerez Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x20mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x22mm mosadz Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x22mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x6mm oceľ tenký splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x0,2mm nerez kužeľový Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x6mm oceľ tenký splietaný T Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x0,35mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x0,35mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x30mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x0,3mm nerez kužeľový Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x22mm nerez Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x0,5mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 178mm nerez splietaný Format