PFERD TOOLS Kolesové kefy potrubie RBG 15006/M14 POTRUBIE INOX 0,50
14 dní
/
Kód produktu: 43303507
Autorizovaný predajca
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Technické detaily
  • Počet, uzly: 56 kusov
  • Balenie: Priemyselné balenie
  • Max. ot./min: 10000 ot./min
  • Ot./min, optimálne, od: 4000 ot./min
  • Ot./min, optimálne, do: 10000 ot./min
  • EAN ks.: 4007220360798
  • Šírka, metrická: 6 mm
  • Montážny systém: Závit
  • Montáž X-LOCK: bez
  • Priemer. otvor: 0 mm
  • Usporiadanie materiálu vlákna: uzlované potrubie
  • Priemer. materiál vlákna: 0.5 mm
  • Priemer. vonkajší, metrický: 150 mm
  • Priemer. závit: M14x2
  • Materiál vlákna: Drôt z nehrdzavejúcej ocele (INOX)
  • Dĺžka, vlákno: 27 mm
Výhody produktu
  • Výhody:
    • Veľmi dobrá odolnosť voči korózii.
    • Štetec je odmastený a nezanecháva žiadne olejové zvyšky na obrobku.
    • Aggresívny brúsiaci efekt vďaka veľmi pevným drôtovým uzlom.
Odporúčania na použitie
  • Odporúčania na použitie:
    • Prosím, dodržiavajte odporúčané otáčky.
    • Pre optimálne výsledky používajte na výkonných uhlových brúskach.
Materiály
  • Materiály, ktoré je možné spracovať:
    • Hliník
    • Bronz
    • Legúry na báze kobaltu
    • Tvrdé neželezné kovy
    • Materiály odolné voči vysokým teplotám
    • Legúry na báze niklu (napr. Inconell a Hastelloy)
    • Superlegúry na báze niklu alebo titánu
    • Iné neželezné kovy
    • Mäkké titánové legúry (pevnosť v ťahu 500 N/mm²)
    • Nehrdzavejúca oceľ (INOX)
    • Titán
    • Titánové legúry
Aplikácie
  • Aplikácie:
    • Čistenie
    • Odstraňovanie otupenia
    • Odstraňovanie hrdze
    • Odstraňovanie vodného kameňa
    • Odstraňovanie tepelného sfarbenia
    • Odstraňovanie oxidačných vrstiev
    • Odstraňovanie farby
    • Spracovanie koreňových zvarov
    • Práca na zvarových švoch
    • Práca na rohových zvaroch
Typy pohonov
  • Typy pohonov: Uhlová brúska
Logistické detaily
  • Číslo colného tarifu: 96035000
  • Krajina pôvodu: USA
  • Objem (balenie): 6800 CCM
  • Hrubá hmotnosť (kus): 0.547 kg
  • Dĺžka (balenie): 164 mm
  • Šírka (balenie): 164 mm
  • Výška (balenie): 253 mm
Klasifikácie
  • ECLASS 5.1.4: 21011308
  • ECLASS 7.1: 21043606
  • ETIM 8.0: EC002234
  • ETIM 9.0: EC002234
  • ETIM 10.0: EC002234
  • UNSPSC 25.0901: 27111907
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
FORMAT Kotúč kartáčový 100x20mm oceľ Format
Cena je informatívna, pre individuálnu cenu a nákup sa zaregistrujte / prihláste
V košíku
FORMAT Kotúč kartáčový 125x22mm nerez Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x0,2mm nerez kužeľový Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x30mm nerez Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x0,35mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x6mm oceľ tenký splietaný T Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x22mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 178mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x6mm oceľ tenký splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x0,35mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x30mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 178mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x0,5mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x22mm mosadz Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x0,3mm nerez kužeľový Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x0,5mm oceľ splietaný ľavý Format