PFERD TOOLS Kolesové kefy POS RBG 12512/X-LOCK INOX 0,50
14 dní
Kód produktu: 43303038
Autorizovaný predajca
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Technické detaily
  • Počet, uzly: 24 kusov
  • Balenie: POS balenie
  • Max. otáčky: 12500 ot./min
  • Otáčky, optimálne, od: 5000 ot./min
  • Otáčky, optimálne, do: 12500 ot./min
  • Šírka, metrická: 12 mm
  • Montážny systém: X-LOCK
  • Priemer. materiál vlákna: 0.5 mm
  • Priemer vonkajší, metrický: 125 mm
  • Priemer závitu: X-LOCK
  • Materiál vlákna: Nehrdzavejúci oceľový drôt (INOX)
  • Dĺžka, vlákno: 28 mm
Výhody produktu
  • Výhody:
    • Veľmi dobrá odolnosť voči korózii.
    • Štetec je odmastený a nezanecháva žiadne olejové zvyšky na obrobku.
    • Aggresívny brúsiaci efekt vďaka veľmi pevným drôteným uzlom.
    • So X-LOCK hriadeľom pre rýchlu a jednoduchú výmenu náradia.
    • Bezpečné upevnenie, keď náradie počuteľne zapadne na miesto.
Odporúčania na použitie
  • Odporúčania na použitie:
    • Prosím, dodržiavajte odporúčané otáčky.
    • Uvoľnite náradie aktivovaním páky.
Materiály
  • Materiály, ktoré je možné spracovať:
    • Hliník
    • Bronz
    • Zliatiny na báze kobaltu
    • Tvrdé neželezné kovy
    • Materiály odolné voči vysokým teplotám
    • Zliatiny na báze niklu (napr. Inconel a Hastelloy)
    • Superzliatiny na báze niklu alebo titánu
    • Iné neželezné kovy
    • Mäkké titánové zliatiny (pevnosť v ťahu 500 N/mm²)
    • Nehrdzavejúca oceľ (INOX)
    • Titán
    • Titánové zliatiny
Aplikácie
  • Aplikácie:
    • Čistenie
    • Deburrovanie
    • Odstraňovanie hrdze
    • Odstraňovanie vodného kameňa
    • Odstraňovanie tepelného zafarbenia
    • Odstraňovanie oxidových vrstiev
    • Odstránenie farby
    • Spracovanie koreňových švov
    • Práca na zvarových švoch
    • Práca na rohových zvaroch
Typy pohonov
  • Typy pohonov: Uhlová brúska
PFERDVALUE
Logistické detaily
  • Číslo colného tarifu: 96035000
  • Krajina pôvodu: USA
  • Objem (balenie): 496 CCM
  • Hrubá hmotnosť (kus): 0.277 kg
  • Dĺžka (balenie): 152 mm
  • Šírka (balenie): 136 mm
  • Výška (balenie): 24 mm
Klasifikácie
  • ECLASS 5.1.4: 21011308
  • ECLASS 7.1: 21043606
  • ETIM 8.0: EC002234
  • ETIM 9.0: EC002234
  • ETIM 10.0: EC002234
  • UNSPSC 25.0901: 27111907
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
FORMAT Kotúč kartáčový 178mm oceľ splietaný Format
Cena je informatívna, pre individuálnu cenu a nákup sa zaregistrujte / prihláste
V košíku
FORMAT Kotúč kartáčový 178mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x0,3mm nerez kužeľový Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x22mm mosadz Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x0,2mm nerez kužeľový Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x22mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 100x20mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x0,35mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x0,35mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115mm nerez splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x0,5mm oceľ splietaný ľavý Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x30mm nerez Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115x6mm oceľ tenký splietaný T Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x22mm nerez Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x6mm oceľ tenký splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 115mm oceľ splietaný Format
FORMAT Kotúč kartáčový 150x30mm oceľ Format
FORMAT Kotúč kartáčový 125x0,5mm oceľ splietaný ľavý Format