MILWAUKEE M18 ONEIWF12-0X AKU UŤAHOVÁK RÁZOVÝ 300Nm 4933459198
Približne 10 dní
Kód produktu: 4933459198
Autorizovaný predajca
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Toto prevedenie poskytuje viac kontaktnej plochy a svojím väčším povrchom umožňuje prenos väčšieho výkonu zo 180 Nm až na 203 Nm pri príklepových vŕtačiek, 280 Nm na 300 Nm pri rázových uťahovákov
  • Ukazovateľ stavu nabitia akumulátorov a LED svetlo
  • Kontrolné nástroje vďaka bezdrôtovému pripojeniu k aplikácii One-Key Milwaukee ™ cez Bluetooth ™
  • Prispôsobenie pre individuálne aplikácie optimalizáciou aktuálneho nastavenia nástroje
  • Využite až 4 používateľské nastavenia v pamäti náradia pre rýchle nastavenie pre aplikáciu
  • Neprekonateľná sila - krútiaci moment až 300 Nm
  • Maximálna rýchlosť - až do 2500 ot/min
Súčasti dodávky aku uťahovača Milwaukee
  • Dodávané bez akumulátorov a nabíjačky
  • Stohovateľný Heavy Duty kufor
Technické parametre
  • Napätie [V]/Kapacita akumulátora [Ah]: 18/- Li-Ion
  • Počet akumulátorov [ks]: -
  • Nabíjačka [min]: -
  • Otáčky naprázdno [U.min-1]: 0 ÷ 900/0 ÷ 1 400/0 ÷ 1 900/0 ÷ 2 500
  • Počet úderov [1.min-1]: 0 ÷ 1 300/0 ÷ 2 100/0 ÷ 2 550/0 ÷ 3 200
  • Max. moment [Nm]: 80/150/220/0 ÷ 300
  • Upínanie náradia [ "]: ½
  • hmotnosť s akumulátorom [kg]: 1,8
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky
Cena je informatívna, pre individuálnu cenu a nákup sa zaregistrujte / prihláste
Doprava zadarmo
V košíku
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový uťahovač - bez akumulátora a nabíjačky