GEDORE ETCP-Z600 Elektrický momentový kľúč 60-600 Nm
14 dní
Kód produktu: 3479765
Autorizovaný predajca
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Elektronický momentový a uhlový kľúč na použitie v produkcii/montáži umožňuje správny a bezpečný/kontrolovaný proces (montáže) skrutkových spojení a sledovanie/dokumentovanie skrutkovania vyžadujúceho dokumentáciu. Kontrolované dotiahnutie skrutiek v rozsahu od 60 do 600 N·m. Vďaka najvyššej presnosti - presnosť merania +/- 1% (moment a uhol) - sú splnené aj najvyššie priemyselné požiadavky. Okrem momentu/uhla sú k dispozícii aj indikátor sklzu (Track), meranie špičky (Peak) a možnosť vyvolávania presetov a pracovných plánov. V veľkej vnútornej pamäti je možné uložiť až 9 999 meracích údajov a kriviek. Údaje je možné bezdrôtovo prenášať cez WLAN, Zigbee (voliteľne) alebo pomocou kábla USB. Dvojcestná komunikácia umožňuje bezdrôtové prenášanie pracovných plánov do kľúča a prenášanie meracích údajov. Pracovné plány je možné spúšťať pomocou menu alebo integrovaného 2D skenera. Štandardne môže byť E-Torc P pripojený k existujúcim systémom riadenia výroby (MES) pomocou otvoreného protokolu. Stabilný pri zmene uhla pohľadu a kontrastný displej IPS 2" zabezpečuje vynikajúcu čitateľnosť aj v jasných pracovných prostrediach. Vďaka viditeľnému z každého uhla 360° prstencovému LED je proces montáže kontrolovaný aj v náročných podmienkach (napr. práce nad hlavou). Signalizácia prebieha vizuálne (displej, prstenec LED), dotykovo (vibrácia) a akusticky (zvukový signál). Ľahká a praktická konštrukcia a bočné tlačidlo potvrdenia umožňujú ergonomickú a beznámahovú prácu. Výkonná lítium-iónová batéria zabezpečuje dlhý čas prevádzky a životnosť (bez pamäťového efektu). Indukčná nabíjacia stanica (voliteľne) umožňuje bezdrôtové nabíjanie a zabezpečuje bezpečné uloženie ako v horizontálnej, tak aj zavesenej na stene. Z výroby s kalibračným certifikátom v súlade s internou normou GEDORE GTTWN001, odvolávajúcim sa na národné normy. Kalibrácia uhla na základe VDI/VDE 2648-2, kalibrácia v súlade s DKD-R 3-7 Trieda 1, vrátane kalibračného certifikátu so symbolom akreditácie (voliteľne). Možnosť programovania rôznych rozmerov vložiek náradia. Bezpečný, bezplatný softvér na analýzu PC je súčasťou balenia.
  • Celková dĺžka [mm]: 1.062 mm
  • Pamäť: 9.999 meracích hodnôt
  • Zdroj energie: Akumulátor
  • Adaptér pohonu, čap Ø: 22 mm
  • Obsahujú akumulátory pokyny na likvidáciu?: Nie
  • Obsahujú pokyny na likvidáciu v návode na obsluhu?: Áno
  • Celková dĺžka [palce]: 41.81
  • Presnosť merania uhla otáčania: ±1%, min. ±1° na 360° pri min. 4°/sec.
  • Presnosť merania momentu: ± 1% tolerancia od odčítanej hodnoty, ± 1 číslica
  • Pokyny na likvidáciu na náradiach: Nie
  • Rozhranie: WLAN (2,4/5,0 GHz) Zigbee (voliteľne) USB
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Moment (max.) [cNm]: 600 Nm
  • Moment (max.) [lbf-ft]: 442,5 lbf·ft
  • Moment (min.) [cNm]: 60 Nm
  • Moment (min.) [lbf-ft]: 44,3 lbf·ft
  • Číslo OSN: UN 3481
  • Číslo colného tarifu: 90318080
  • Hodnotiaci softvér: Áno
  • Presnosť +/-: +/- 1 %
  • Typ pohonu/pohonu: Čap pohonu
  • Celková šírka [palce]: 2,24 "
  • Typ akumulátora: Lítium-iónový (Li-Ion)
  • Typ batérie: 18650
  • Čistá hmotnosť [kg]: 7,93 kg
  • Chemické vlastnosti: Li-Ion
  • Celková výška [palce]: 1,85 "
  • Grafické zobrazenie: Áno
  • Zobrazenie produktov súvisiacich s týmto kanálom pomocou SC::Channel: Ľavá a pravá
  • Rozsah momentu (min./max.) [cNm]: 60 Nm - 600 Nm
  • Rozsah momentu (min./max.) [lbf-ft]: 44,3 lbf·ft - 442,5 lbf·ft
  • Obsah (počet kusov): 1
  • Celková výška [mm]: 47 mm
  • Celková šírka [mm]: 57 mm
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
Doprava zadarmo
V košíku
FORMAT Kľúč momentový 1/2" 40 - 200 Nm Format
Cena je informatívna, pre individuálnu cenu a nákup sa zaregistrujte / prihláste
Doprava zadarmo
V košíku
FORMAT Kľúč momentový 3/8" 5-50 Nm Format
FORMAT Kľúč momentový 1/2" 60 - 300 Nm Format
61501CT Kluc momentovy 3/4 400-1000Nm 6150-1 CT HAZET
GEDORE 3549-05 UK Dynamometrický kľúč TORCOFLEX UK 10-50 Nm
FORMAT Kľúč momentový 1/2" 40 - 200 Nm s hlavicami 3ks Format
GEDORE 3550-10 UK Dynamometrický kľúč TORCOFLEX UK 20-100 Nm
FORMAT Kľúč momentový 1/2" 20 - 100 Nm Format