DeWALT DCE089NG18 Zelený laser, bez aku a nabíjačky.
Na objednávku
Doprava zadarmo
V košíku
Cena bez DPH
Zaregistrujte sa pre získanie skvelých výhod
Uvidíte ceny a skladovú dostupnosť produktov
Bude sa o vás starať náš obchodník
Prehľad objednávok, faktúr a veľa ďalšieho
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
Viac informácií
- DeWALT DCE089NG18 Zelený laser, bez aku a nabíjačky - sada s krížovým zeleným laserom 18V, 3x360 stupňov. Prvý krížový laser DEWALT kompatibilný s 18V a 12V XR batériami. Unikátne jemné nastavenie umožňuje užívateľovi rýchlo a presne nastaviť zvislé lúče pre lepšiu presnosť a produktivitu. So zeleným lúčom pre lepšiu viditeľnosť, presnosťou +/- 3 mm na 10 metrov a gumovým tvarovaným krytom s hodnotením IP54 pre najnáročnejšie pracovisko.
- Táto laserová súprava je kompatibilná s 12V a 18V batériami, čo znamená, že môžete použiť ktorúkoľvek z týchto batérií.
- S presnosťou +/- 3 mm na 10 metrov ponúka užívateľovi profesionálne využitie.
- Vďaka kyvadlovému zámku sa zabráni poškodeniu prístroja.
- Trvalý pulzný režim
- Robustný pogumovaný protišmykový povrch
- Pracovný dosah 35 m (50 ms detektorom)
NAJVYŠŠIA KOMPATIBILITA
- Kompatibilný so všetkými 18V a 12V XR batériami, ktoré fungujú so všetkými vašimi elektrickými nástrojmi a nabíjačkami XR, čo vám umožní ľahké prepínanie medzi aplikáciami na stavenisku. Batéria 12V 2Ah poskytuje konštantnú výdrž až 10 hodín alebo pre predĺženú výdrž používa 18V 5Ah batériu.
PRESNÝ
- Samonivelačný a presný na 3 mm na 10 metrov. Unikátne jemné nastavenie umožňuje užívateľovi rýchlo a presne nastaviť zvislé lúče pre lepšiu presnosť a produktivitu.